Sklep internetowy | Obsługa Klienta | Forma płatności

Forma płatności

Dla Waszej wygody uruchomiliśmy dwie najbardziej popularne formy płatności stosowane w internecie. 

 • PayUPłatność internetowa – PayU – realizowana na podstawie najbardziej zaufanego dostawcy płatności internetowych w Europie, który codziennie obsługuje tysiące transakcji na terenie UE. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, dlaczego właśnie akurat to PayU stał się naszym zaufanym partnerem, zapraszamy do zapoznania się z usługami i ofertą, którą udostępnia PayU: Program Ochrony Kupujących
 • przelewPrzelew internetowy – to najbardziej klasyczna w chwili obecnej forma realizacji płatności stosowana w internecie. Dzięki jasnej i przejrzystej formie otrzymywanych informacji związanych z przelewem – możecie niezwykle sprawnie i szybko uiścić opłatę za produkt. Pamiętajcie! Wysłanie przelewu nie jest jednoznaczne z jego zaksięgowaniem, a jeśli wybraliście przelew jako formę płatności – zawsze możecie wygenerować w banku elektroniczne potwierdzenie dokonania płatności i przesłać je do naszego działu obsługi Klienta. To pozwoli na przyspieszenie wysyłki zamówienia i umożliwi Wam otrzymanie zamówionych soczewek wcześniej niż się tego spodziewacie!
 • Pobranie – to forma płatności, którą oferujemy dla użytkowników, którzy nie są przekonani do finalizowania zamówień w sposób elektroniczny. Właśnie dlatego w Wasze dłonie oddajemy możliwość wyboru płatności za pobraniem. Zamówienie przesyłki za pobraniem umożliwia realizację przesyłki w bardzo szybki sposób, nie jest obarczone dodatkowymi czynnościami związanymi z dokonywaniem przelewu lub płatności internetowej, ale jest obarczone dodatkowymi kosztami, pobieranymi przez operatora doręczającego przesyłki do odbiorcy. Przesyłek pobraniowych ze względu na ograniczenia związane z obrotem zagranicznym gotówki niestety nie możemy wysyłać za granicę Polski.  
 • Dane do przelewu:

  Konto (ING)
  80 1050 1386 1000 0092 3220 8026
  GRUPA STRÓZIK BARTŁOMIEJ STRÓZIK 
  UL. SOBIESKIEGO 4
  42-600 TARNOWSKIE GÓRY 

  Kod BIC SWIFT dla przelewów zagranicznych: 
  INGBPLPW

Jeśli powyższe informacje okazują się dla Ciebie niewystarczające lub masz na celu uzupełnienie ich zakresu – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszym celem jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie zadane przez Was pytania.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszej działalności dodaj swój adres e-mail.

Infolinia

889 501 500

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowych produktów w naszym sklepie dodaj swój adres e-mail

Strony internetowe: IntraCOM.pl