Sposób dostawy

Sprawą, do której przykładamy bardzo dużo uwagi jest dostarczanie Waszych przesyłek w idealnym stanie i zawsze na czas.

Dodatkowo każda wysyłana do Was przesyłka – jest zabezpieczona z najwyższą starannością. Prócz starannego zabezpieczenia, nasze przesyłki wysyłamy tylko sprawdzonymi operatorami, którzy wyznaczają standardy w branży doręczeniowej. Wiemy jak ważne są dla Was soczewki, które od nas otrzymujecie, dlatego w tej dziedzinie również postawiliśmy na zachowanie najwyższej jakości. Oferowane przez nas formy dostawy to:

paczkomatyPaczkomaty – to najbardziej wygodna forma odbioru przesyłek dla najbardziej zapracowanych Klientów! Czynne 24h/7 pozwalają na odebranie zamówionych soczewek w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, bez umawiania z kurierem. Jeśli nie potraficie zlokalizować Waszej przesyłki, zawsze możecie sprawdzić jej status na stronie Paczkomatów lub skontaktować się z infolinią: (+48) 722 444 000 .

poczta_polskaPoczta Polska – operator, do którego jesteśmy przyzwyczajeni od najmłodszych lat. Jeśli chcecie sprawdzić status przesyłki wysłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej, to nic trudnego, wejdźcie na stronę internetową Poczty Polskiej  lub skontaktujcie się z infolinią pod numerem telefonu: (+48) 43 842 06 00

DPD – posiadająca blisko 20% udziału w rynku doręczeniowym firma, która specjalizuje się w doręczeniach do osób prywatnych. Jeśli zastanawiasz się czy na pewno będziesz w domu – wybierz DPD, ponieważ specjalizacja w rynku e-commerce, sprawiła, że firma ta doręcza przesyłki dla większości sklepów internetowych w Polsce. DPD umożliwia monitorowanie doręczeń przesyłek na stronie internetowej DPD. Zawsze możecie o Waszą przesyłkę zapytać pod numerem infolinii DPD: (+48) 22 577 55 55.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszej działalności dodaj swój adres e-mail.

Infolinia

889 501 500

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat nowych produktów w naszym sklepie dodaj swój adres e-mail

Strony internetowe: IntraCOM.pl